خانه

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

چین Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

1
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای جنوبی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
در سراسر جهان
مارک های : تياندا
صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

هبی سیم مش و فیلتر محصولات شرکت با مسئولیت محدود یکی از حرفه ای تولید کننده شیلر شاکر واقع در چین است. از زمان تأسیس آن در سال 1994، در صنایع حفاری مشغول به کار بوده و تجربه بسیار خوبی در زمینه کنترل جامع داشته است. و برای شما اطلاعات، ما ایجاد رابطه پایدار کسب و کار با بسیاری از مناطق نفتی، تولید کننده شیل تولید کننده و توزیع کننده داخلی و خارج از کشور.
نوآوری عامل اصلی برای حفظ شرکت ما در مقابل سایر شرکت ها است. در گذشته، صفحه نمایش شاکر همیشه از پارچه تک لایه ساخته شده بود که به این معنی است که عمر صفحه نمایش بسیار کوتاه است و هزینه حفاری بسیار بالا خواهد بود. بر اساس تکنولوژی خارجی، دو شرکت طراحی شده برای تغییر محدودیت اقتصادی عملیات روی صفحه نمایش، به دو صورت طراحی شده اند: (1) یک صفحه پشتی درشت که محافظت از صفحه نمایش خوب را از آسیب رساندن، عمر را افزایش می دهد و پشتیبانی بیشتری را برای بارگذاری سنگین جامدات، (2) پارچه کشش یافته به یک پنل صفحه نمایش.
با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات، می توانیم برش روی صفحه نمایش را با دقت طراحی کنیم تا نیاز مشتری را برآورده کنیم. مش سیم سری MG، صفحه نمایش عمیق را برای برنامه های بارگذاری سنگین فراهم می کند، و TBC و XF با کیفیت بالا ارائه می دهد conductivity و صفحه نمایش عمر طولانی تر بر روی دیگر تامین کنندگان.
با تشکر از کمک کارکنان ارزشمند ما، در حال حاضر ما یک شماره صفحه نمایش جامع شماره برای شیکرهای نام تجاری اصلی، ما می توانیم یک سری کامل از صفحه نمایش جایگزینی برای همه شلیک شیل در صنعت حفاری میدان تولید می شود. این که آیا شیکر ارتعاشی شما خطی، بیضوی یا دستگاه حرکت دایره ای است، ما می توانیم صفحه نمایش با کیفیت بالا را برای شما فراهم کنیم.

اطلاعات تماس
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

تلفن: 86-318-7565889

فکس: 86-318-7565896

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)